Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipy na lepší sex i vztah

Příspěvky

Co prozradí o partnerovi první schůzka?

15. 3. 2011

Potkali jste někoho nového a chystáte se na první schůzku. Máte velké očekávání, ale co všechno z první schůzky poznáte? Přesto, že jde spíše o nezávazné první povídání, může vám chování protějšku odhalit zásadní vlastnosti, které vám pomohou rozpoznat, zda jít na schůzku další.
 

Je váš partner i váš nejlepší přítel?

15. 3. 2011

Mnozí z nás žijí v partnerském vztahu, který nemá s přátelstvím nic společného. Pro své zájmy a touhy mají své přátele a doma s partnerem probírají jen nutné záležitosti týkající se dětí či fungování domácnosti.
 

Otestujte si vztah - Patříte mezi 3% šťastných?

15. 3. 2011

Dle současných průzkumů jsou jen 3% vztahů označovány jako ty funkční. Respondenti, kteří mezi tuto úzkou skupinku patří o jejich partnerovi řekli, že je pro ně nepostradatelný a je pro ně jakýmsi duchovním dvojníkem, se kterým chtějí strávit celý život.
 

Co všechno dokáže špatně zvolený partnerský vztah?

15. 3. 2011

Pokud si špatně vybereme životního partnera a neodhalíme ho ani v počátcích vztahu, čekají nás během dalšího života samé překážky a nepříjemnosti. Když totiž nemáte dobrého partnera, víte jak velký vliv to má na další životní oblasti?
 

Hodíme se k sobě?

15. 3. 2011

Každý dobrý vztah je založen na hlubokém přátelství a to je založeno na společných prožitcích a zájmech. Pokud s někým neudržuji přátelství, těžko se s ním budu cítit dlouhodobě dobře. Přátelství utužuje společný zájem.
 

Můj partner - test vhodnosti

15. 3. 2011

Volbu partnera na celý život není radno podceňovat. První lásky na střední škole se sice řadí mezi nejintenzivnější prožitky života, často však souvisí s těmi nejbolestivějšími. Není proto divu, že se dnes lidé zajímají o testy lásky. Chtějí vědět, zda existuje test, který by jim pomohl zjistit, zda právě ten současný partner je tím pravým pro celý život.
 

Typologie osobnosti

15. 3. 2011

Každý člověk, který chtěl někdy v životě lépe poznat a pochopit sebe a následně druhé, se jistě setkal s termínem typologie osobnosti. Lidé se totiž různí svým temperamentem (tedy souborem vrozených vlastností osobnosti, které určují dynamiku prožívání ...
 

Jak se vyhnout nefunkčnímu vztahu dříve, než bude pozdě - II. díl

15. 3. 2011

V minulém čísle měsíčníku jsme si řekli něco o rozpoznání vhodného partnera hned na začátku vztahu. Pokud jste použili moje poučky, jistě nyní víte, zda jste se zapletli s tím pravým či pravou anebo jste naopak s někým, kdo s vámi v budoucnosti nebude kompatibilní.
 

Jak se vyhnout nefunkčnímu vztahu hned na začátku - I. díl

15. 3. 2011

Jak je možné, že jsme na začátku vztahu přesvědčeni o pravosti partnera a přitom se ve finále šeredně spálíme? Jak je možné, že se z krásky, co se na začátku zdála být milou, příjemnou a inteligentní slečnou, vyklube žárlivá, hloupá a nesnesitelná holka?
 

Test - Jste zralí na nevěru?

15. 3. 2011

Ukažte mi dnes na člověka, kterého by se nikdy v životě netýkala nevěra. To znamená, nebyl nevěrný a ani nebyl podveden. Nikoho takového v produktivním věku snad ani nenajdete, což je vcelku smutný fakt, nemyslíte?