Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si vybrat džíny

24. 1. 2011
SILNÁ STEHNA:
Pro dívky se silněkšími stehny se hodí rovně střižené,volnější džíny.Upnutý,elastický střih není vhodný,protže stehna ještě více zvýrazní.Nejlepší jsou džíny z měkkého materiálu,silnější stehna zeštíhluje.Skvěle by mohly vypadat i 3/4 kalhoty,které končí těsně pod koleny.
DLOUˇHÉ NOHY:
Dlouhé nohy chce mít každá dívka! Ale i extra dlouhé,obzvlášť hubené nohy se dají díky pár trikům zdůraznit tím správným způsobem.Chce to jenom dobře umístěné oprání a světlejší barvu.A střih??Roury !! Ty udělají nohy opravdu sexy.
CHLAPECKÁ POSTAVA :
Dívkám,ketré nemají moc zvýrazněný pas ani boky,sluší hlavně bokovky a ležérní kapsáče.Vše,co je výrazné a poutá pozornost (např. našité kapsy) je perfektní !!
VĚTŠÍ ZADEČEK :
Díky pár trikům se dá i oblejší zadeček perfektně vytvarovat a opticky zmenšit.Široké,rovné střihy nebo džíny s lehkým bokovým střihem dokážou způsobit zázraky...
KRÁTKÉ NOHY :
Malé dívky vypadají lépe v klasických džínech s rovným střihem a vyšším pasem.Perfektní jsou detaily oprání nebo zdobení umístěné na bocích.Lehké,správně umístěné oprání v horní polovině mohavic rychle vykouzlí dlouhé nohy.
ŠIRŠÍ BOKY :
Dívky,které mají pocit,že mají široké boky,je můžou opticky zeštíhli vyšším pasem svých džínů.Nevhodné jsou naopak kalhoty,které se směrem dolů zužují.